preloader
We are
eyesopen
team
group photo
Mikky.
DESIGN HEAD
V Mikkyho hlavne vznikla celá myšlienka Eyesopen, podobne ako mnoho ďalších myšlienok - to je totiž to, čo ho najviac baví, vytvárať novú ideu od A po Z.

Aj napriek tomu, že svoj obor neštudoval, mu pod rukami prešli azda všetky možné formy vizuálov, má teda omnoho viac skúseností, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Chápe preto hodnotu toho, čo je odmakané, a nemá pochopenie pre umelé autority.
Tamara.
problem solver
Tamara je človek, ktorý má na každý problém aspoň tri riešenia, a to hneď v dvoch jazykoch! Možno aj preto sa stará o komunikáciu s klientami. Je doma najmä v offline prostredí, kde fungujú jej dobre známe zákony fyziky, a vie tak nájsť technické riešenie všetkým kampaniam mimo online sveta.

Práve ona je tým človekom, ktorý má pod palcom projekt ako celok, keďže vidí súvislosti a vie jednoducho indetifikovať a odstrániť prekážky - aj vďaka tomu neuveriteľnému množstvu informácií, ktoré nejakým zázrakom dokáže nosiť v hlave.
Boris.
CODE SWINGER
Boris sa stará o všetky časti webu, ktoré okrem neho nikto nikdy neuvidí, no bez nich by to nešlo.

Aby jeho prácu bolo aspoň trošku vidieť, pustil sa aj do programovania webových a mobilných aplikácií, ako jediný člen nášho teamu. Programovanie však nie je jeho jediným hobby, a tak veľa času trávi aj pri pekných autách.
Ľuboš.
front end developer
Ľuboš je ten, ktorý znáša všetky Mikkyho grafické výmysly a hľadá na ne technické riešenia v rámci UX a UI, veľmi úspešne. Možno preto, že to spolu už nejaký ten piatok ťahajú, začínali totiž kedysi ako kolegovia v rovnakej spoločnosti.

Väčšinou toho veľa nenarozpráva, no keďže má zjedené to, čo robí, tak za neho všetko dôležité povedia výsledky jeho práce.
Tomáš.
overseer
Tomáš sa podieľal na vývoji webu pre projekt Modrý koník - takýto veľký projekt a hromada kurzov, ktoré absolvoval, mu dávajú dostatok skúseností, aby vedel usmerniť chalanov v oblasti kódu a dohliadať na celý proces.

Ak je niekto v rámci vývoja webu naozaj doma, je to práve Tomáš, preto vie svoju prácu vždy perfektne predať presne v takej forme, ako on sám chce.
Robert.
acccount & finance guru
Robert je ten technologický týpek, ktorého môžete prichytiť, ako sa rozpráva s hodinkami.

Toto splynutie moderných technológií s každodenným životom mu umožňuje všemožnými spôsobmi komunikovať s okolím a byť neustále v dianí. Má preto na starosti šírenie našej práce a dlhodoý rozvoj.
maybe you.
TALENT

clients.

told about us

arrow arrow
 • Mikuláš Marcinko
  CEO

  Super prístup k práci, všetko dodané na čas.
  Profesionalita sa nezaprie! Určite sa chalanom ešte ozveme pri rozbiehaní ďalšej firmy. Ďakujeme HEFAISTOS.

 • Zuzka Bolčíková
  CEO

  Spolupracovala som s chalanmi na mojom projekte woyage a z výsledku som viac ako nadšená. Profesionalita a agilný prístup k práci sú v eyesopen samozrejmosťou ako som mala možnosť zistiť. Vďaka chalani!

 • Lukáš Adame
  CEO

  Môjmu biznisu sa chvíľkami nedarilo tak som vyhľadal pomoc Známy mi odporúčil profesionálny prístup eyesopen a musím uznať, že som nadšený. Naštartovali môj biznis znovu naplno. Za čo im patrí veľká vďaka!